Monitoring domu, monitoring firmy

Monitoring domu, monitoring firmy

monitoring2

Monitoring domu, monitoring firmy

Bezpieczeństwo nie ma ceny, ale można zwiększyć jego poziom przy pomocy monitoringu wizyjnego. Pozwoli on na bieżącą kontrolę i rejestrację zdarzeń w przestrzeni o dowolnej kubaturze. Oferujemy państwu montaż kompletnego systemu wizyjnego we wskazanych pomieszczeniach, dopasowanego do miejsca, oczekiwań i potrzeb każdego Klienta, niezależnie od tego, czy w grę wchodzi monitoring domowy czy firmy tak zwany monitoring przemysłowy.

Odpowiemy na wszystkie pytania typu: Jaką kamerę do monitoringu domu wybrać? Jakie kamery do monitoringu zewnętrznego są najlepsze.

Obserwujesz i zarządzasz z dowolnego miejsca

Wykonamy montaż monitoringu w Krakowie i okolicach, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń. Kamery i rejestratory systemu umożliwiają monitoring przez Internet, dzięki czemu obraz tego, co dzieje się w Państwa otoczeniu jest nie tylko rejestrowany, ale może być również śledzony na bieżąco w dowolnym urządzeniu mobilnym (monitoring domu przez telefon), a nawet pozwala na interakcję, np. sterowanie ruchem obiektywów.

Jakość przełoży się na precyzję obserwacji

Monitoring obiektów to coraz skuteczniejszy i bardziej zaawansowany sposób na zapewnienie bezpieczeństwa. Chroni osoby przebywające nie tylko na terenie wielkich zakładów przemysłowych, galerii handlowych i przestrzeni publicznej, ale także bloku, osiedla czy siedziby niewielkiej firmy. Efektywność monitoringu gwarantuje montaż kamer, rozmieszczonych w strategicznych punktach. Korzystamy z najlepszej jakości kamer do monitoringu, a to z kolei przekłada się na jakość obrazu i precyzję obserwacji monitorowanego terenu.

Najlepsze kamery do monitoringu

Parametry techniczne naszych kamer zaczynają się od standardowych Full HD 1080p. Coraz ostrzejsze obiektywy, umożliwiające przybliżanie obrazu, bazują na przetworniku CMOS 1/2.8”. Kolejnym elementem w ofercie jest promiennik IR, który pozwala na prowadzenie obserwacji w ciemności nawet do kilkudziesięciu metrów. Bezpośredni dostęp do obrazu oraz nieprzerwaną i skuteczną pracę systemu zapewniają rejestratory nowej generacji. Współpracują one jednocześnie z tradycyjnym panelem w centrum obsługi, jak i wyświetlaczami urządzeń przenośnych dowolnego rodzaju. Pozwalają na podgląd przy pomocy monitorów, rejestrują i archiwizują wizję z kamer na dyskach o pojemności nawet kilka terabajtów.

Podgląd kamer przez Internet Z drugiej strony, oprogramowanie typu DMSS pozwala na podgląd obrazu lub nagrań z kamer poprzez dowolne urządzenie typu laptop, tablet czy smartfon oraz zdalną obsługę urządzeń. Nasze rejestratory dają pewność niezakłóconego wyświetlania tego, co widzą kamery, na kilku urządzeniach mobilnych jednocześnie. Wykorzystując monitoring firmy lub domu, zyskujemy pewność, że nic, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu, nie umknie naszej uwadze.

Zadzwoń do nas!