Montaż systemów alarmowych

Montaż systemów alarmowych

alarmy

Montaż systemów alarmowych

Nowoczesne systemy antywłamaniowe / alarmowe w biurach, siedzibach firm i na prywatnych posesjach zwiększają poczucie bezpieczeństwa, o które tak trudno w dzisiejszych czasach. Instalacja alarmu pomaga w ochronie mienia oraz zdrowia i życia osób. Aby sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów, oferujemy wyłącznie sprawdzone, pewne instalacje alarmowe. Dokładamy wszelkich starań, by montowane przez nas systemy alarmowe nie tylko dawały gwarancję maksymalnej pewności i bezpieczeństwa, ale także pozwalały na pełną kontrolę i funkcjonalne zarządzanie układem. Instalujemy alarmy w Krakowie i okolicach, najszybciej jak można od dnia zamówienia.

 

Ustawienia systemów alarmowych

Na życzenie Klientów ustawiamy w systemie różne sposoby reagowania na każdy rodzaj zagrożenia. W grę wchodzą tradycyjne sygnały alarmowe, które mogą zaalarmować osoby przebywające w pomieszczeniu o niebezpieczeństwie. Równolegle sygnał dociera do stacji, która prześle na Państwa urządzenie mobilne informację o zagrożeniu przy pomocy sms-a lub bezpośredniego powiadomienia push. Jeśli zintegrujemy system alarmowy z kamerami monitoringu, na smartfonie będzie można zobaczyć bezpośrednią transmisję z pomieszczenia. Działa to także w drugą stronę – przy pomocy dowolnego sprzętu z dostępem do Internetu uda się uzbroić lub wyłączyć wszystkie instalacje alarmowe. Kraków to rozległe miasto, więc opcja sterowania na dystans dużym układem jest dla naszych Klientów dużym ułatwieniem.

Nasze alarmy informują nie tylko o włamaniach, ale także o wszystkich zdarzeniach, które mają miejsce w domu, biurze, na posesji czy w dowolnym, chronionym przez alarm pomieszczeniu. W skład systemu mogą wejść czujniki podczerwieni wykrywające ruch, czujniki magnetyczne, zalania, gazu lub dymu, dlatego można uznać je za uniwersalny system, pozwalający mieć oko na wszystkie rodzaje zagrożeń pod Państwa nieobecność. Instalujemy wyłącznie alarmy wysokiej jakości, których jesteśmy pewni, dzięki czemu udzielamy na montaż alarmu w Krakowie – i nie tylko – dwuletniej gwarancji. Mamy nadzieję, że nie trzeba będzie z niej korzystać, a nasze systemy zapewnią Państwu spokój i bezpieczeństwo na długie lata.

Systemy alarmowe a zwierzęta domowe

Montowane przez FLYSAT systemy alarmowe można także skonfigurować w taki sposób, aby wykluczyć reagowanie czujników ruchu na zwierzęta domowe i przypadkowe włączanie się alarmu, gdy pies lub kot porusza się po strefie objętej ochroną.

Zadzwoń do nas!