Instalacje zbiorcze TV-SAT w domach i blokach

Instalacje zbiorcze TV-SAT w domach i blokach

Zbiorcze po wejsciu

Instalacje zbiorcze TV-SAT w domach i blokach

Oferujemy montaż instalacji zbiorczej TV-SAT w blokach i osiedlach mieszkalnych. Zbiorcze instalacje rozprowadzamy także w domach jednorodzinnych, podłączając gniazda TV w wielu pomieszczeniach. Oprócz profesjonalnego montażu i ustawienia anteny satelitarnej, gwarantującej odbiór sygnału niezmiennej jakości, usługa polega na rozprowadzeniu okablowania do wielu gniazdek. Wszystko w myśl zasady: jedna antena – wiele odbiorników.

Najpierw antena

Stabilność czaszy anteny uzyskujemy dzięki umieszczeniu jej na maszcie lub przy pomocy uchwytów wierconych do komina. Często stosujemy też specjalne, niedostępne w ogólnej sprzedaży, zapadkowe obejmy kominowe, które dają stuprocentową gwarancję niezmiennej pozycji talerza. Montaż i regulacja anteny odbywa się z użyciem profesjonalnych cyfrowych mierników sygnału, dzięki którym konwerter zostanie ustawiony na wprost sygnału z satelity. Montujemy wyłącznie konwertery o niskim stosunku szumu do sygnału.

Pewność obrazu bez zakłóceń

Sercem systemu będzie centrala multiswitch, która zwielokrotni pięć kabli poprowadzonych z dachu do nawet kilkudziesięciu gniazdek w mieszkaniach. Do tej samej instalacji, razem z anteną satelitarną, podłączymy również ogólnodostępną antenę DVB-T, odpowiedzialną za odbiór sygnału naziemnej telewizji cyfrowej. Jakość obrazu zapewnią najwyższej jakości urządzenia, przewody o wzmocnionej konstrukcji z polietylenu oraz stosowane standardowo zabezpieczenia przeciwprzepięciowe. Dodatkowo wszystkie złącza zaciskamy hermetycznie w specjalnej prasie, a że jesteśmy pewni stosowanych przez nas materiałów, na usługę i sprzęt udzielamy dwuletniej gwarancji. Na terenie Krakowa dojedziemy gratis i przywieziemy niezbędny sprzęt. Nasi Klienci dostają niezawodną antenową instalację zbiorczą oraz przyjemność wyboru zwiększonej ilości programów telewizyjnych za pomocą pilota. 

Zadzwoń do nas!