Montaż anten LTE

Montaż anten LTE

LTE

Montaż anten LTE

Powszechny dostęp do szybkiego Internetu powinien być standardem w dzisiejszych czasach. Praca, handel, biznes, zlecenia, stały kontakt, czy rozrywka – wszystkie te dziedziny życia wymagają  korzystania ze sprawnej sieci. Co zrobić w przypadku zbyt wolno pracującego lub zawieszającego się Internetu?

Co można zyskać dzięki antenie LTE

Najlepszym sposobem na  zwiększenie prędkości Internetu jest montaż anten LTE (Long Term Evolution – standard łączności bezprzewodowej,  który dominuje w technologiach komórkowych oraz sieciowych). Zamontowanie niezależnej anteny spowoduje wzmocnienie sygnału LTE i szybsze działanie bezprzewodowego Internetu w Państwa domach. Nasze mierniki cyfrowe niezawodnie stwierdzą, czy okolica Państwa domu jest narażona na zanikanie danych wysyłanych bezprzewodowo w standardzie LTE.

Kompleksowy montaż anten LTE Montaż anteny powinien rozwiązać wszystkie problemy z prędkością Internetu, niezależnie od firmy dostarczającej usługę. Sprzęt i usługę obejmuje dwuletnia gwarancja. Montujemy szybko i tanio, a na terenie Krakowa do Klientów dojeżdżamy gratis. Oferujemy cały osprzęt i materiały niezbędne do montażu, dostosowane do warunków panujących w okolicy posesji Klienta.

Zadzwoń do nas!