Usługi

Flysat.pl

Nasze usługi

Każdą usługę realizujemy kompleksowo, przywozimy na miejsce sprzęt i materiały, które pozwalają nam działać sprawnie i skutecznie. Swoją pracę wykonujemy precyzyjnie, z dbałością o szczegóły, tak, aby nasi Klienci przez długie lata mogli cieszyć się bezawaryjną i bezobsługową instalacją. . Dokładna regulacja anten i pomiar sygnału odbywa się przy pomocy najlepszych mierników cyfrowych. Standardowo stosujemy hermetyczne zgniatanie złącz i przewody w powłoce odpornej na każde warunki atmosferyczne. W odróżnieniu od konkurencji jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, które po gruntownym sprawdzeniu znajdują zastosowanie w domach i firmach naszych Klientów.

Montaż i regulacja anten satelitarnych

Profesjonalny montaż i właściwe ustawienie anteny satelitarnej zapewni stały i niezakłócony odbiór sygnału z satelity, a co za tym idzie – dobry odbiór programów telewizyjnych.

Montaż i regulacja anten naziemnych DVB-T

Ogólnodostępna telewizja naziemna, zwana także telewizją cyfrową, to znakomita alternatywa dla płatnych platform, których sygnał dociera do odbiorników drogą satelitarną.

  Instalacje zbiorcze TV-SAT w domach i blokach

  Oferujemy montaż instalacji zbiorczej TV-SAT w blokach i osiedlach mieszkalnych. Zbiorcze instalacje rozprowadzamy także w domach jednorodzinnych, podłączając gniazda TV w wielu pomieszczeniach.

  Montaż systemów alarmowych

  Nowoczesne systemy antywłamaniowe / alarmowe w biurach, siedzibach firm i na prywatnych posesjach zwiększają poczucie bezpieczeństwa, o które tak trudno w dzisiejszych czasach. Instalacja alarmu pomaga w ochronie mienia oraz zdrowia i życia osób.

  Montaż anten LTE

  Kompleksowy montaż anten LTE Montaż anteny powinien rozwiązać wszystkie problemy z prędkością Internetu, niezależnie od firmy dostarczającej usługę. Sprzęt i usługę obejmuje dwuletnia gwarancja.

   Montaż telewizorów na ścianach

   Montaż telewizora na ścianie wymaga czasu, energii i odpowiednich mocowań. Dbamy o wygodę naszych Klientów i oferujemy usługę montażu TV w Krakowie i okolicach, udzielając na nią dwuletniej gwarancji.

   Monitoring domu, monitoring firmy

   Oferujemy państwu montaż kompletnego systemu wizyjnego we wskazanych pomieszczeniach, dopasowanego do miejsca, oczekiwań i potrzeb każdego Klienta, niezależnie od tego, czy w grę wchodzi monitoring domowy czy firmy tak zwany monitoring przemysłowy.

   Zadzwoń do nas!