Montaż i regulacja anten satelitarnych Kraków

Montaż i regulacja anten satelitarnych Kraków

row-handyman-pic7

MONTAŻ I REGULACJA ANTEN SATELITARNYCH

Profesjonalny montaż i właściwe ustawienie anteny satelitarnej zapewni stały i niezakłócony odbiór sygnału z satelity, a co za tym idzie – dobry odbiór programów telewizyjnych. Równie ważną rolę odgrywa poprawne ustawienie konwertera przy pomocy miernika sygnału. Niewłaściwe ustawienia mogą sprawić, że przy pierwszym silniejszym podmuchu wiatru lub innych niesprzyjających warunkach atmosferycznych stracimy jakość obrazu lub odbiór programów będzie niemożliwy.

Jak montujemy anteny satelitarne

Montaż anten satelitarnych przez FLYSAT przebiega szybko i sprawnie dzięki doświadczeniu oraz odpowiedniemu sprzętowi i materiałom. Zaczynamy od zamontowania anteny na ścianie, balkonie lub dachu, po czym przy pomocy cyfrowego miernika znajdujemy optymalny kąt ustawienia konwertera. Kolejny etap to rozprowadzenie okablowania, do którego w naszych instalacjach zawsze używamy kabli o wzmocnionej konstrukcji, w specjalnej powłoce z polietylenu. Wszystkie punkty i złącza zaciskamy hermetycznie w specjalnej prasie. Dzięki temu jesteśmy pewni, że cały układ jest odporny na warunki atmosferyczne i na usługę montażu anten satelitarnych udzielamy dwóch lat gwarancji.

Jedna antena – wiele możliwości

Kolejny etap to dostrojenie tunera satelitarnego do telewizora według preferencji Klienta. Montaż anten obejmuje zestawy platform cyfrowych dostępnych w Polsce, NC+ i Cyfrowego Polsatu, a także zestawów do odbioru sygnałów satelitarnych z dowolnym konwerterem i odbiornikiem. Na Państwa życzenie wykonamy instalację multiroom, łączącą jedną antenę z kilkoma dekoderami w osobnych pomieszczeniach, również typu mulitiswitch, co oznacza niezależny odbiór sygnału satelitarnego, radiowego oraz cyfrowego naziemnego w każdym pokoju. 

Montaż z nami – wiele korzyści

Oferta FLYSAT obejmuje nie tylko montaż anten Kraków i  okolice, ale także konserwacja oraz regulacja anten i instalacji satelitarnych zamontowanych w Państwa domach. Możemy także dostroić wadliwą instalację, dodać drugi konwerter do anteny, zamontować dodatkowe dekodery lub przemieścić część instalacji podczas remontu. Prowadzimy także sprzedaż i serwis anten, a na terenie Krakowa realizujemy usługę z bezpłatnym dojazdem.