Montaż telewizorów na ścianach Kraków

Montaż telewizorów na ścianach Kraków

montaz-tv

Montaż telewizorów na ścianach

Telewizory najnowszej generacji to nie tylko coraz lepszy obraz i parametry techniczne. Płaski ekran i wąski przekrój sugerują zawieszenie telewizora na ścianie. Dzięki temu oszczędzamy miejsce, ale także zyskujemy wiele możliwości aranżacji przestrzeni.

Mocowanie z gwarancją

Montaż telewizora na ścianie wymaga czasu, energii i odpowiednich mocowań. Dbamy o wygodę naszych Klientów i oferujemy usługę montażu TV w Krakowie i okolicach, udzielając na nią dwuletniej gwarancji. Za pomocą specjalnych kołków przymocujemy telewizor do płyt gipsowo-kartonowych, a na życzenie wykonamy montaż nawet na suficie. Mamy dla Państwa duży wybór uchwytów mocujących, z regulacją w pionie i w poziomie, w tym specjalne wąskie uchwyty, dzięki którym telewizor będzie perfekcyjnie przylegał do ściany.

Montaż TV i podłączenie „pod pilota”

Mocujemy telewizory na ścianie w solidny sposób, dbając także o estetykę, co oznacza między innymi maskowanie kabli. Usługę wykonujemy kompleksowo, przywieziemy ze sobą kable połączeniowe audio oraz HDMI i na życzenie Klienta odpowiednio rozprowadzimy okablowanie oraz podłączymy sprzęt. Prowadzimy także sprzedaż i serwis sprzętu w konkurencyjnych cenach, na terenie Krakowa dojeżdżamy gratis, a każdą usługę staramy się wykonać najszybciej, nawet w dniu zgłoszenia.

Zadzwoń do nas!