Get Adobe Flash player

This page requires Flash Player version 10.1.52 or higher.

Anteny naziemne i satelitarne

Anteny naziemne montowane są na wysięgniku TV (fot. 1), a anteny SAT montujemy na wysięgnikach ściennych (fot. 2)  i balkonowych
(fot. 3). Oba rodzaje anten można także zamontować na aluminiowym maszcie (fot. 4)  co często wykonuje się przy montażu instalacji zbiorczych.

 
       
Wysięgnik TV (fot. 1) Wysięgnik ścienny (fot. 2) Wysięgnik balkonowy (fot. 3) Maszt aluminiowy  (fot. 4)

 
Najczęściej do montażu TV naziemnej używamy anten kierunkowych (fot. 5) lub szerokopasmowych (fot. 6) należy liczyć się z faktem że nie zawsze będą one działać bez użycia odpowiednich wzmacniaczy (fot. 7). Czasem należy sygnał rozdzielić zgodnie z potrzebą klienta na większą ilość odbiorników w pokojach za pomocą specjalnych tzw. splitterów TV (fot. 8).


       
Antena kierunkowa (fot. 5) Antena szerokopasmowa (fot. 6) Wzmacniacz sygnału (fot. 7) Splitter sygnału  (fot. 8)

    
Do montażu TV SAT używamy anten o rozmiarze od 80 cm do 120cm produkcji portugalskiej. Wykonane są one ze stali galwanicznej i malowane proszkowo farbą poliestrową co zapewnia jej bardzo dobrą ochronę przed korozją i brudem.

Multiswitch

Instalacje multiswitchowe dają możliwość odbioru sygnału satelitarnego, naziemnego cyfrowego i radia na jednym kablu i w dowolnej liczbie gniazdek. Do montażu używa się zespołu anten montowanych zazwyczaj na maszcie.

 ZOBACZ RÓWNIERZ:


Rzetelna pomoc sześć dni w tygodniu! PN-SB od 8:00 do 22:00
FLYSAT - KRAKÓW tel. 790 349 060; e-mail: biuro@flysat.pl