Get Adobe Flash player

This page requires Flash Player version 10.1.52 or higher.

OFERTA

Firma  FLYSAT - Kraków oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie:
 

UWAGA DO KOŃCA MIESIĄCA PROMOCJA !!!

 

Montaż anteny na balkonie 100zł.
Montaż anteny na dachu od 120zł
Regulacja anteny 60zł

ceny zawieraja dojazd na terenie Krakowa.

 

  Montaż anten

satelitarnych, oraz naziemnych do odbioru w jakości analogowej i cyfrowej DVB-T, wykonujemy tzw. instalacje bezinwazyjnie na kominach czyli bez konieczności wiercenia w kominie – w takim przypadku montuje sie mocowanie masztu na opasce kominowej,
Nasza firma montuje wszystkie dostepne na rynku platformy cyfrowe takie jak Cyfra+, Polsat cyfrowy, telewinstalacja N, zestawy Nostrady, TNK, TV Trwam i inne
Wykonujemy także instalacje multiswitchowe (zbiorcze) w domkach jednorodzinnych –  za pomocą zestawu anten do odbioru sygnału TV naziemnej i satelitarnej z jednej, lub więcej satelit możemy doprowadzić sygnał do dowolnej ilości gniazd abonenckich

     

 

Regulacja anten
regulacja, testy, modernizacja, naprawa istniejących instalacji TV

     

 

Montaż telewizorów
montaż telewizorów na ścianach LCD , LED , PLAZMA , 3D
w ofercie posiadamy cała gamę uchwytów do montażu telewizorów na ścianie jak i suficie.
Nowością jest uchwyt pozwalajacy zamontować TV na ścianie za pomacą linki stalowej w efekcie telewizor prawie dotyka ściany !

     

 

Kina domowe
montaż i strojenie systemów kina domowego, wieszanie głośników, prowadzenie instalacji w ścianach na etapie budowy.

     

 

 

Wzmacniacze GSM
Nasza firma montuje odpowiednie urządzenia, które zapewnią Państwu stały zasięg GSM, DCS i UMTS

     

 

 

DVB-T

Po całym dniu ciężkiej pracy, stresie i masie obowiązków, każdy marzy o ciekawym filmie spędzonym w gronie najbliższych, w zaciszu własnego domu

 

* * *

 

Bez wątpienia naziemna telewizja cyfrowa DVB-T, to najlepsze rozwiązanie, na które już dziś, może pozwolić sobie coraz większa rzesza odbiorców. W samym Krakowie, mieszkańcy mają już dostęp do darmowej telewizji w formie piętnastu kanałów. Są to między innymi: 

Czyż nie marzy Ci się oglądanie telewizji zupełnie za darmo? Czy nie chcesz cieszyć się najwyższą jakością oglądania? Z pewnością ta telewizja cyfrowa jest właśnie dla Ciebie.

 

Od czego więc należy zacząć? Przede wszystkim, jeśli chcemy cieszyć się darmową telewizją cyfrową, musimy wybrać odpowiedni rodzaj anteny kierunkowej, która pozwoli nam osiągnąć wysoki poziom odbieranego sygnału. Antenę dostosowujemy do danego rejonu, jak również i do samych warunków. Bardzo ważny jest również jej montaż. Nie zawsze mamy możliwość założyć ją na dachu, czy na balkonie. Nasza firma specjalizuje się w działaniach, które mają na celu dobrać dane rozwiązanie, dla konkretnego Klienta. Do tego, jeśli posiadamy starszy odbiornik TV bez wbudowanego dekodera MPG-4, musimy zdecydować się na dekoder STB.

 

Firma nasza posiada pełen wachlarz ofertowy, począwszy od anten, wysięgników i dekoderów. Dysponujemy wysokiej jakości kablami i złączami kompresyjnymi, zaciskanymi. Jesteśmy również w posiadaniu sprzętu pomiarowego, który umożliwia pokazanie Klientowi jakości, jaką możemy mu zaserwować. W połączeniu z wykwalifikowanymi instalatorami, dajemy każdemu 100% zadowolenia i satysfakcji.

 

Już w 2013 roku, nastąpi koniec nadawania telewizji analogowej. To idealna okazja, by już teraz zdecydować się na naziemną telewizję cyfrową DVB-T. Dzięki nam, każdy może już teraz, cieszyć się najwyższą jakością oglądania różnorodnych kanałów i to zupełnie za darmo.

 

Jedna inwestycja w sprzęt- długoletnie oglądanie zupełnie za 0zł!!!


 

 

     


Na pracę instalacyjną udzielamy rocznej gwarancji

Rzetelna pomoc sześć dni w tygodniu! PN-SB od 8:00 do 22:00
FLYSAT - KRAKÓW tel. 790 349 060; e-mail: biuro@flysat.pl