Get Adobe Flash player

This page requires Flash Player version 10.1.52 or higher.

O FIRMIE


Firma działa na terenie Krakowa i okolic.

Montujemy wszystkie platformy cyfrowe dostępne na rynku (programy oferowane przez polskie platformy cyfrowe można zobaczyć na stronie: TUTAJ).
 
Korzystamy z profesjonalnych, najwyższej klasy narzędzi, oraz mierników cyfrowych do precyzyjnego ustawiania anten i pomiaru jakości sygnału.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania montażowe, które mają wpływ na jakość i trwałość instalacji - połączenia zaciskowe z izolacją termiczną. Dodatkowo, na zewnątrz budynku, ze względu na zmienne i ekstremalne warunki pogodowe stosujemy specjalne gumowe powłoki na łączeniu kabli co skutecznie zapobiega zawilgoceniu instalacji i korozji.

Współpracę z klientem rozpoczynamy od przedstawienia wstępnego projektu instalacji uwzględniając potrzeby klienta. Informujemy go o możliwych rozwiązaniach zarówno tanich jak i dobrych.

Naszą kadrę stanowią ludzie młodzi, kulturalni, komunikatywni, a przede wszystkim rzetelni. W naszej pracy ważne jest zainteresowanie zagadnieniami nowoczesnego audio-video. To pozwala nam łączyć pracę z pasją. Działamy uczciwie i solidnie.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i zaangażowaniu naszych pracowników, montaże wykonujemy na wszystkich powierzchniach, np. na dachach, balkonach, za oknami, na kominach itp.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pomoc z naszej strony.

ZOBACZ RÓWNIERZ:


Rzetelna pomoc sześć dni w tygodniu! PN-SB od 8:00 do 22:00
FLYSAT - KRAKÓW tel. 790 349 060; e-mail: biuro@flysat.pl